Komunikačné siete

Komunikačné siete

Firma PSKO.NET s.r.o. realizuje okrem internetových prípojok aj lokálne siete pre firmy na profesionálnej úrovni. Vďaka dlhoročným skúsenostiam zo sieťovými technológiami vieme odporučiť Vašej firme optimálne riešenie. Od malých pobočkových sietí tvorených rozbočovačom, sieťovými zariadeniami príp. serverom až po rozsiahle štruktúrované kabeláže s manažovateľnými switchmi a rozdelením na viaceré VLAN segmenty . Ponúkame aj realizáciu technologických miestností od osadenia rackových skríň až po implementáciu sieťových služieb na platformách MS Windows a Linux.

Okrem  lokálnej infraštruktúry ponúkame aj výstavbu šifrovaných bezdrôtových spojov technológiou 802.11 a/n do vzdialenosti max. 10km, realizáciu šifrovaných VPN spojení medzi pobočkami/centrálou na báze OpenVPN / IPSEC , dodávku a inštaláciu serverov, počítačov a príslušenstva.

K existujúcemu pripojeniu ponúkame riešenie pre plynulú zálohu prevádzky pripojenia do internetu prostredníctvom záložnej linky.

Pri realizácií našich sieťových projektov používame smerovače Mikrotik, smerovače s upraveným firmware OpenWRT a smerovače CISCO, manažovateľné prepínače značiek Cisco, Level1 a Linksys, pri bezdrôtovej technológií preferujeme zariadenia na báze OS Linux (Mikrotik,ubiquity AirOS,OpenWRT).

mikrotik logocisco logolevel one logoopenwrt logoairos logo